GERİ DÖN

Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları

  1. İşbu sayfada belirtilen gizlilik politikası ve kullanım koşulları, TİED Keloğlan Geliştiricisi’nin Apple ve Google Play Store’da yayınlanan bütün mobil eğitimleri için geçerlidir. Söz konusu eğitimleri mobil cihazınıza yüklediğinizde işbu metinde yer alan gizlilik politikasını ve kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız. Eğer bu koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen bu eğitimleri mobil cihazınıza yüklemeyiniz.
  2. TİED Keloğlan Geliştiricisi’nin Apple ve Google Play Store’da yayınlanan eğitimleri, mobil cihaza indirildikten sonra kullanıcının isim, e-posta adresi, şifre, konum verisi gibi herhangi bir kişisel verisini talep etmemektedir. Bir başka deyişle kullanıcı, söz konusu eğitimleri mobil cihazına indirdikten sonra üye olmadan kullanabilmektedir. Bu itibarla TİED Keloğlan Geliştiricisi’nin Apple ve Google Play Store’da yayınlanan eğitimleri, kullanıcıya ait hiçbir kişisel veriyi toplamamakta ve/veya kullanıcıdan herhangi bir kişisel verisini talep etmemektedir. Çocuklarla ilgili kişisel bilgiler bilerek veya kasıtlı olarak toplanmamaktadır.
  3. TİED Keloğlan Geliştiricisi mobil eğitimlerinde herhangi bir şekilde reklam sunmamaktadır.
  4. TİED Keloğlan Geliştiricisi, kaliteli ve yararlı eğitimler yayınlamak için her zaman gereken özeni göstermeyi taahhüt etmekte olup eğitimlerin kullanıcı beklentilerini karşılayacağı, tüm kullanıcılar açısından yararlı olacağı veya kesin doğru bilgiler içereceğine dair garanti vermemektedir.
  5. TİED Keloğlan Geliştiricisi, Apple Store ve Google Play Store’da yayınladığı mobil eğitimlerin güvenliği konusunda gerekli önlemleri almayı ve Apple Politikaları kapsamındaki yükümlülüklerini yerine getirmeyi taahhüt etmektedir.
  6. Kullanıcı, TİED Keloğlan Geliştiricisi’nin Apple ve Google Play Store’da yayınladığı uygulamalarda yer alan sesli, yazılı ve görsel unsurlar ile yazılımlardan oluşan bütün içeriklere ilişkin her türlü telif hakkını haiz olduğunu kabul etmekte olup herhangi bir eğitimin veya işbu eğitimlerin içeriklerini, kopyalama, çoğaltma, yeniden yayınlama, parçalarına ayırma, tekrar kamuya sunma vb. girişimlerde bulunmamayı taahhüt etmektedir.
  7. Kullanıcı, TİED Keloğlan Geliştiricisi’nin, işbu Gizlilik Politikası ve Kullanım Koşulları’nda değişiklik yapabileceğini, yapılan değişikliklerin değişiklik tarihinden itibaren geçerli olacağını bildiğini kabul etmektedir. TİED Keloğlan Geliştiricisi, işbu koşullarda yapmış olduğu değişikliklerin tarihini aşağıda “Son Güncelleme Tarihi” başlığı altında belirteceğini taahhüt etmektedir.
  8. Kullanıcı, TİED Keloğlan Geliştiricisi’nin Apple ve Google Play Store’da yayınlanan mobil eğitimlerine ve/veya işbu koşullara ilişkin şikâyet, görüş ve önerilerini recepkocurgmailcom üzerinden gönderebileceğini bilmekte ve kabul etmektedir.

Bu Gizlilik Bildirimi son olarak 27 Eylül 2020 tarihinde güncellendi.